KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 9354148
nr 935 4148
Einar Nerman
(1888-1983), Sverige
Blyerts, Einar Nerman (1888-1983), Flicka, signerad. 1922, 28x21
Utrop:
1.000 kr
Såld:
450 kr
måndag 19 januari 2015
kl 18:35:58
300 kr
400 kr
Einar Nerman
Läs mer om Einar Nerman